Ile kosztuje montaż napędu do bramy?

Ile kosztuje montaż napędu do bramy?

Często zadawane jest pytanie o koszt montażu napędu do bramy wjazdowej. Wiadomo, że zależy on od wielu czynników jak rodzaj i wielkość bramy. Ceny instalacji napędu do bramy w naszej firmie zaczynają się już od 400 złotych (przy zakupie napędu w naszym sklepie).

Montujemy także zestawy napędowe zakupione przez klienta w innych firmach.

Zajmujemy się montażem napędów do bram (zestawów bram elektrycznych) we Wrocławiu i jego okolicach. Realizujemy prace do zastosowań na posesjach prywatnych oraz do intensywniejszej eksploatacji bram wjazdowych do firm lub osiedli. Oferujemy zestawy gdzie siłowniki zasilane są napięciem 230V lub 24V. Wszystkie montowane przez nas napędy elektryczne do bram są produkcji europejskiej i posiadają wszelkie obowiązujące certyfikaty.

Nie ma większego znaczenia z jakiego materiału i w jakiej technologii wykonana jest brama, zawsze dobierzemy odpowiedni napęd. Ważne jest aby brama pracowała płynnie i bez większych oporów. Jeśli macie Państwo szczególne wymagania prosimy wysłać do nas zapytania, a my zaproponujemy zestaw do automatyzacji bramy z dokładną specyfikacją odpowiadającą Waszym potrzebom.

Montujemy napędy do pojedynczych przesuwnych paneli oraz bram skrzydłowych. Może być pojedynczą bramą skrzydłową, równą lub asymetryczną podwójną bramę skrzydłową. Oprócz tych opcji można wybierać spośród zamków, klawiatur i automatycznych czujników. Dostępnych jest wiele funkcji dodatkowych jak na przykład "furtka" kiedy brama odsuwa tylko się do ustalonego miejsca umożliwiając przejście pieszych czy sposób automatycznego zamykania bramy. Najbardziej popularną opcją jest brama przesuwna, ponieważ wymaga tylko jednego silnika, jednak szerokość, wysokość i ciężar materiału bramy będą zawsze decydować o tym, jakie parametry musi posiadać dedykowany do bramy napęd elektryczny.

Wycena wykonania elektrycznego napędu do bramy jest zawsze darmowa i niezobowiązująca. Prosimy zostawić wiadomość w formularzu a skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy ofertę.